• https://www.facebook.com/ozyurtlarnakliyat/
  • https://twitter.com/OzyurtlarNak
    • İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat
    • İstanbul Ankara arası tam ya da parça eşya taşımacılığı
Hava Durumu
Takvim
Site Haritası

Müşteri Yorumları


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

İbrahim Özer (02/02/2017 16:28)
Konu : Tavsiye
Mesaj : İstanbul'dan Ankara'ya parça eşyalarımı taşıttım. Özyurtlar nakliyat firmasından ve özellik Devran Bey'in ilgisinden ve işinden her konuda son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Ben nakliye sırasında İstanbul'da bulunuyordum. Yeni evimin anahtarını güvenlikten teslim alıp eşyalarımı 7. kattaki daireme taşıdılar ve yerleştirdiler. Son derece güvenli ve hizmeti bol bir firmadır. Herkese tavsiye ederim. Saygılarımla..
Fatih Demirci (02/02/2017 16:26)
Konu : Tavsiye
Mesaj : En başta endişelerim vardı ancak firmanın bana verdiği güven ve iletişim ile bu tedirginliğim hiç rahatsız etmedi. İşi tam anlamı ile başarı ile tamamladılar. Emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim.
Gökhan Akman (02/02/2017 16:23)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : Özyurtlar Nakliyat Firması ile istanbul şişli de ofisimizi Ankaray'a taşıdık , çok iyi bir fiyatla çok kaliteli hizmet aldık. Ofis içerisinde montaj,ambalaj-paketleme ve kolileme işini gayet titiz ve profesyonelce yaptılar.işlerinde uzmanlar deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş ekipleri var. Bütün ekibe teşekkür ederim.
Tülay Yılmaz (02/02/2017 16:21)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : İstanbuldan Ankara''''ya 4+1 odalı eşya taşımamızı ÖZYurtlar Nakliyatla gerçekleştirdik . Ev Taşımamı yapan DEVRAN YILDIRIM ve ekibinden çok memnun kaldım .Taşınacak arkadaşlarada tavsiye ederim. Eşyalarımı sigortalı ve garantili taşıdılar. Yeni evimde dolaplarımı kuran Musa arkadaş gayet profesyonelce kurdu. Eşyalarımda en ufak kırılma çizme olmadı . Bize yardımcı olan arkadaşlara ve organizasyonu başından sonuna kadar takip eden Devran Bey''''e bir kez daha teşekkür ederim
Uğur Dönmez (02/02/2017 16:17)
Konu : Tavsiye
Mesaj : İstanbul''dan Ankara''ya evimizi Özyurtlar Nakliyat firmasıyla taşıttık. İnternet aracılığıyla bulduğumuz bir firma olmasına karşı , firma sahibi ve çalışanları gayet dürüst ve ellerinde gelen ilgi ve özeni gösterdiler. Ambalaj-montaj işlerinde personelleri gerçekten profesyonel. Eşyalarıma herhangi bir zarar söz konusu olmadı. Tüm çalışanlara teşekkür ederim.
Yalın Çelik (02/02/2017 16:16)
Konu : Tavsiye
Mesaj : Özyurtlar Nakliyat ile ankaradna istanbula öğrenci eşyasını taşıttırdık. öğrencimizin eşyasını gayet temiz bir şekilde taşıdılar. hiçbir sorun çıkmadı. kendilerine teşekkür ederiz.
Deniz Yılmaz (21/11/2016 15:48)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : Aile şirketi, çalışanların birbirleriyle iletişimleri oldukça iyi ve müşteriye karşıda oldukça da kibarlar.Tam randevulaştığımız saatte geldiler.
Hem ücret hem hizmet beklentimi karşıladılar, evden eve nakliyat sürecimde beni üzmediler.

Yeniden taşınmam gerekirse, şüphe duymadan Devran ve Mahir Bey''''i arayıp yardım isterim
Mustafa Yılmaz (23/07/2015 23:18)
Konu : MEMNUNİYET
Mesaj : Ankara'dan İstanbul'a bir çeyiz eşyası taşımamız gerçekleşti. Nakliye firmalarında Özyurtlar Nakliyat'ı bulduk. Parsiyel eşyalarımızı zararsız ve zamanında nakliyesini yaptılar. Gelen personel arkadaşlar gayet efendiydiler. Başta Mahir Bey olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.Bir sonraki taşımalarımızda da kesinlikle Özyurtlar Nakliyat'ı tercih edeceğiz.
Selim Atasever (09/02/2015 17:01)
Konu : Müşteri Memnuniyeti
Mesaj : Yasin Bey ve ekibine teşekkür ederim. İstanbul Ankara için iyi bir fiyat kendileri verdi. Eşyalarım yeni ve değerliydi. bütün eşyalar güzelce ambalajladılar. mobilyalarım yine aynı şekilde ambalaj ve montajını profesyonelce yaptılar. Eşyalarıma herhangi bir çizik kırık yoktu . Kendilerinden çok memnun kaldım taşınan herkese tavsiye edebilirim.
 2 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret45397
Sosyal Medya