• https://www.facebook.com/ozyurtlarnakliyat/
  • https://plus.google.com/u/0/111992148324846828619
  • https://twitter.com/OzyurtlarNak
    • İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat
    • İstanbul Ankara arası tam ya da parça eşya taşımacılığı
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 10° 3°
Takvim
Site Haritası

Müşteri Yorumları


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Demir Çalık (16/05/2018 16:25)
Konu : Tavsiye
Mesaj : Güvenilir ekip. Hızlı ve kaliteli hizmet. Devran Bey ve ekibine çok teşekkür ederiz. Anlaşılan zamanda ve istenilen şekilde taşımayı gerçekleştirdiler. Tek bir aksaklık yaşamadık. Tüm dolaplar güzelce kuruldu, beyaz eşyalar çalışır şekilde bırakıldı. En ufak problem yaşanmadı. Kesinlikle tavsiye ederim.
Berkay Balcı (14/04/2018 17:29)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : Hızlı ve titiz bir şekilde taşıdı arkadaşlar. 3+1 evimi İstanbuldan ankaraya Taşıdım. Eşyalarda herhangi bir hasar olmaması da sevindirici bir durum. Bütün eşyaları sarıp sarmalayıp zarar gelmeyecek şekilde taşıyorlar. Teşekkürler.
zuhal Çelik (14/04/2018 17:11)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : Kesinlikle çok profesyonel ve güvenilir bir ekip, Araçları kapalı kamyon, eşyların çizilmemesi, kolay taşınabilmesi için kendileri önlem aldılar. Nakliyata tam söz verdikleri saatte geldiler, Çalışanlar saygılı ve pratiktiler. Orta ölçekli bir nakliyat için destek aldım ama tüm evi taşırken de kesinlikle tercih ederim.
Mukaddes Çetiner (06/12/2017 14:36)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : İstanbul Ataşehir'den Ankara'ya eşyalarımın transferini gerçekleştiren Özyurtlar Nakliyat ailesine teşekkürlerimi sunuyorum. Sözlerine sadık disiplinli ve işinin ehli insanlar eşyalarıma hiçbir zarar gelmeden nakil ettiler çok teşekkür ediyorum ..
Sevgi (10/11/2017 14:38)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : Firmaya internet üzerinden araştırma yaparak ulaştım. Kendileri ile anlaştık ve evden eve nakliyat hizmetlerinden sorunsuz ve herhangi bir sıkıntı yaşamadan yararlandım. Kısa sürede taşınma işlemi gerçekleşti. Çalışan arkadaşlar işlerini bilen insanlar. Kendilerine buradan teşekkür etmek isterim.
Bora İskender (09/11/2017 13:40)
Konu : Tavsiye
Mesaj : Bir arkadaş tavsiyesiyle Özyurtlar nakliyatla Ankaradan İstanbula eşyamı taşıttım. Taşımaya gelen arkadaşların gerek hizmet anlayışı gerek güler yüzlü çalışmaları çok beğendim. Taşımadaki itinalı çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum..
Emre Deniz (09/11/2017 13:36)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : İstanbul''''dan Ankara''''ya bir salon takımı ve yemek takımı eşyalarımızı Parsiyel olarak Özyurtlar Nakliyat firması ile gönderdik. Eşyalarımızı alan ekip gayet güzelce A dan Z ye ambalajladılar. Ertesi gün eşyalarımı Ankarada teslim aldım ve eşyalarımda en ufak bir çizik bile olmadı. yakın bir tarihte taşımam yine olacan ilk aradığım firma olacak. kendilerine çok teşekkür ederim.
Pınar Üstün (16/10/2017 14:34)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : Özyurtlar Nakliyat fiması ile Eşyalarımızı Beykoz dan Ankara Etimesgut'a taşımasını gerçekleştirdik. Nakliye personelleri sabah gelip güzelce ambalaj,paketleme ve demonte işlerini yapıp araca yüklediler. Sigorta poliçesini ise şirket sahibi Devran Bey bana maille attı. Ertesi gün eşyalarımız geldi indirdiler. her şeyi güzelce bıraktılar. montaj işi ve varsa yaptılar. En ufak bir sorun dahi yaşamadım. Kendilerine teşekkür ederim.
Sinem Aydoğan (04/05/2017 20:14)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : Özyurtlar Nakliyat firmasını bu sitede buldum. İstanbuldan ''dan her hangi bir sıkıntı yaşamadan Ankara''ya taşınmamda bu nakliye firmasının ciddi gayreti vardır. Eşyalarım çok hassas olduğu için firma seçiminde çok zorlandım. Farklı firmalarla görüşmeler yaptım. Hemen hepsi, her konuda garanti veriyordu ancak, haklarında sağlam yorumlar içeren kaynağa ulaşamadım. Özyurtlar Nakliyatı bulduğumda, firmalar hakkında geniş çaplı yorumların olduğunu gördüm. Anlaştığım Özyurtlar Nakliyat''ın yorumları etkileyiciydi. Firmayla anlaştım, taşındım ve memnun kaldım. Her şey için teşekkür ederim.
Kemal Dönmez (04/05/2017 20:04)
Konu : Tavsiye
Mesaj : Ziraat mühendisi olarak tayinim Ankara''''dan İstanbul''''a çıktı. Bu nedenle taşınmam gerekiyordu ve eşyalarım da hassas olduğu için sağlam bir evden eve nakliyat firması bulmam gerekiyordu.
İnternette evden eve nakliyat kelimesiyle yaptığım aramalarda Özyurtlar Nakliyat firmasını buldum. Sitenin içerisinde ayrıntılı bilgiler, müşteri yorumları ve firma tanıtımları yer alıyordu, Firma ile iletimişe geçerek eşyalarımı taşıttırdım.Gerçekten çok da memnun kaldım. Diğer çalışan banka arkadaşlarımıza da tavsiye de bulunacağım. Başarılar diler..
Rıza Üstünel (02/02/2017 16:30)
Konu : Tavsiye
Mesaj : Buradaki yorumlara bakarak seçtim, hem en uygun fiyat veren firmaydı hem de çok temiz şekilde güzel ve hızlı şekilde taşıdılar. Gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
İbrahim Özer (02/02/2017 16:28)
Konu : Tavsiye
Mesaj : İstanbul'dan Ankara'ya parça eşyalarımı taşıttım. Özyurtlar nakliyat firmasından ve özellik Devran Bey'in ilgisinden ve işinden her konuda son derece memnun kaldığımı belirtmek isterim. Ben nakliye sırasında İstanbul'da bulunuyordum. Yeni evimin anahtarını güvenlikten teslim alıp eşyalarımı 7. kattaki daireme taşıdılar ve yerleştirdiler. Son derece güvenli ve hizmeti bol bir firmadır. Herkese tavsiye ederim. Saygılarımla..
Fatih Demirci (02/02/2017 16:26)
Konu : Tavsiye
Mesaj : En başta endişelerim vardı ancak firmanın bana verdiği güven ve iletişim ile bu tedirginliğim hiç rahatsız etmedi. İşi tam anlamı ile başarı ile tamamladılar. Emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim.
Gökhan Akman (02/02/2017 16:23)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : Özyurtlar Nakliyat Firması ile istanbul şişli de ofisimizi Ankaray'a taşıdık , çok iyi bir fiyatla çok kaliteli hizmet aldık. Ofis içerisinde montaj,ambalaj-paketleme ve kolileme işini gayet titiz ve profesyonelce yaptılar.işlerinde uzmanlar deneyimliler ve hepsinden önemlisi çok hızlı destek ve çözüm sağlayan müthiş ekipleri var. Bütün ekibe teşekkür ederim.
Tülay Yılmaz (02/02/2017 16:21)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : İstanbuldan Ankara''''ya 4+1 odalı eşya taşımamızı ÖZYurtlar Nakliyatla gerçekleştirdik . Ev Taşımamı yapan DEVRAN YILDIRIM ve ekibinden çok memnun kaldım .Taşınacak arkadaşlarada tavsiye ederim. Eşyalarımı sigortalı ve garantili taşıdılar. Yeni evimde dolaplarımı kuran Musa arkadaş gayet profesyonelce kurdu. Eşyalarımda en ufak kırılma çizme olmadı . Bize yardımcı olan arkadaşlara ve organizasyonu başından sonuna kadar takip eden Devran Bey''''e bir kez daha teşekkür ederim
Uğur Dönmez (02/02/2017 16:17)
Konu : Tavsiye
Mesaj : İstanbul''dan Ankara''ya evimizi Özyurtlar Nakliyat firmasıyla taşıttık. İnternet aracılığıyla bulduğumuz bir firma olmasına karşı , firma sahibi ve çalışanları gayet dürüst ve ellerinde gelen ilgi ve özeni gösterdiler. Ambalaj-montaj işlerinde personelleri gerçekten profesyonel. Eşyalarıma herhangi bir zarar söz konusu olmadı. Tüm çalışanlara teşekkür ederim.
Yalın Çelik (02/02/2017 16:16)
Konu : Tavsiye
Mesaj : Özyurtlar Nakliyat ile ankaradna istanbula öğrenci eşyasını taşıttırdık. öğrencimizin eşyasını gayet temiz bir şekilde taşıdılar. hiçbir sorun çıkmadı. kendilerine teşekkür ederiz.
Deniz Yılmaz (21/11/2016 15:48)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : Aile şirketi, çalışanların birbirleriyle iletişimleri oldukça iyi ve müşteriye karşıda oldukça da kibarlar.Tam randevulaştığımız saatte geldiler.
Hem ücret hem hizmet beklentimi karşıladılar, evden eve nakliyat sürecimde beni üzmediler.

Yeniden taşınmam gerekirse, şüphe duymadan Devran ve Mahir Bey''''i arayıp yardım isterim
Mustafa Yılmaz (23/07/2015 23:18)
Konu : MEMNUNİYET
Mesaj : Ankara'dan İstanbul'a bir çeyiz eşyası taşımamız gerçekleşti. Nakliye firmalarında Özyurtlar Nakliyat'ı bulduk. Parsiyel eşyalarımızı zararsız ve zamanında nakliyesini yaptılar. Gelen personel arkadaşlar gayet efendiydiler. Başta Mahir Bey olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.Bir sonraki taşımalarımızda da kesinlikle Özyurtlar Nakliyat'ı tercih edeceğiz.
Selim Atasever (09/02/2015 17:01)
Konu : Müşteri Memnuniyeti
Mesaj : Yasin Bey ve ekibine teşekkür ederim. İstanbul Ankara için iyi bir fiyat kendileri verdi. Eşyalarım yeni ve değerliydi. bütün eşyalar güzelce ambalajladılar. mobilyalarım yine aynı şekilde ambalaj ve montajını profesyonelce yaptılar. Eşyalarıma herhangi bir çizik kırık yoktu . Kendilerinden çok memnun kaldım taşınan herkese tavsiye edebilirim.
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam7
Toplam Ziyaret20335