• https://www.facebook.com/ozyurtlarnakliyat/
  • https://twitter.com/OzyurtlarNak
    • İstanbul Ankara Evden Eve Nakliyat
    • İstanbul Ankara arası tam ya da parça eşya taşımacılığı
Hava Durumu
Takvim
Site Haritası

Müşteri Yorumları


 İsim 
 Mail 
 Konu 
 Mesaj    
 
 
 
          

Yazılan mesajlar

Tülay Yılmaz (02/02/2017 16:21)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : İstanbuldan Ankara''''ya 4+1 odalı eşya taşımamızı ÖZYurtlar Nakliyatla gerçekleştirdik . Ev Taşımamı yapan DEVRAN YILDIRIM ve ekibinden çok memnun kaldım .Taşınacak arkadaşlarada tavsiye ederim. Eşyalarımı sigortalı ve garantili taşıdılar. Yeni evimde dolaplarımı kuran Musa arkadaş gayet profesyonelce kurdu. Eşyalarımda en ufak kırılma çizme olmadı . Bize yardımcı olan arkadaşlara ve organizasyonu başından sonuna kadar takip eden Devran Bey''''e bir kez daha teşekkür ederim
Uğur Dönmez (02/02/2017 16:17)
Konu : Tavsiye
Mesaj : İstanbul''dan Ankara''ya evimizi Özyurtlar Nakliyat firmasıyla taşıttık. İnternet aracılığıyla bulduğumuz bir firma olmasına karşı , firma sahibi ve çalışanları gayet dürüst ve ellerinde gelen ilgi ve özeni gösterdiler. Ambalaj-montaj işlerinde personelleri gerçekten profesyonel. Eşyalarıma herhangi bir zarar söz konusu olmadı. Tüm çalışanlara teşekkür ederim.
Yalın Çelik (02/02/2017 16:16)
Konu : Tavsiye
Mesaj : Özyurtlar Nakliyat ile ankaradna istanbula öğrenci eşyasını taşıttırdık. öğrencimizin eşyasını gayet temiz bir şekilde taşıdılar. hiçbir sorun çıkmadı. kendilerine teşekkür ederiz.
Deniz Yılmaz (21/11/2016 15:48)
Konu : Memnuniyet
Mesaj : Aile şirketi, çalışanların birbirleriyle iletişimleri oldukça iyi ve müşteriye karşıda oldukça da kibarlar.Tam randevulaştığımız saatte geldiler.
Hem ücret hem hizmet beklentimi karşıladılar, evden eve nakliyat sürecimde beni üzmediler.

Yeniden taşınmam gerekirse, şüphe duymadan Devran ve Mahir Bey''''i arayıp yardım isterim
Mustafa Yılmaz (23/07/2015 23:18)
Konu : MEMNUNİYET
Mesaj : Ankara'dan İstanbul'a bir çeyiz eşyası taşımamız gerçekleşti. Nakliye firmalarında Özyurtlar Nakliyat'ı bulduk. Parsiyel eşyalarımızı zararsız ve zamanında nakliyesini yaptılar. Gelen personel arkadaşlar gayet efendiydiler. Başta Mahir Bey olmak üzere tüm çalışanlarına teşekkür ederiz.Bir sonraki taşımalarımızda da kesinlikle Özyurtlar Nakliyat'ı tercih edeceğiz.
Selim Atasever (09/02/2015 17:01)
Konu : Müşteri Memnuniyeti
Mesaj : Yasin Bey ve ekibine teşekkür ederim. İstanbul Ankara için iyi bir fiyat kendileri verdi. Eşyalarım yeni ve değerliydi. bütün eşyalar güzelce ambalajladılar. mobilyalarım yine aynı şekilde ambalaj ve montajını profesyonelce yaptılar. Eşyalarıma herhangi bir çizik kırık yoktu . Kendilerinden çok memnun kaldım taşınan herkese tavsiye edebilirim.
 2 
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam5
Toplam Ziyaret28966
Sosyal Medya